Poskytuji službu privátního bankovnictví, která nemá v ČR obdoby. Privátní bankovnictví v rámci celého trhu pro všechny klienty bez rozdílu, nezávisle na výši příjmu. Jsem členem Professionals Clubu, kam patří 80 nejlepších poradců a manažerů.

Můj TÝM

Ing. Vladimír Klement

Senior Manager

Již od roku 2008 pečuji o pobočky, které poskytují kompletní finanční služby a zajišťuji lidem lepší životní úroveň i vyšší finanční gramotnost. Pomáhám lidem v jejich úspěchu a kariéře. Rozšiřuji týmy profesionálů, lídrů a manažerů, kteří chtějí něco ve svém životě změnit a vrátit finančnímu trhu v České republice důstojnost a důvěru klientů. Učím lidi podnikat v oblasti finančního trhu. Se vznikem Partners BANKY dokážeme poskytovat službu privátního bankovnictví, která nemá v České republice obdoby. Privátní bankovnictví v rámci celého finančního trhu pro všechny klienty bez rozdílu, nezávisle na výši příjmu. Jsem členem Professionals Clubu, kam patří 80 nejlepších poradců a manažerů Partners. Nikdy se nespokojím s průměrem, svou práci dělám vždy nejlépe jak umím a neustále si zvyšuji svou odbornou způsobilost.

Markéta Jasanská Fujdiarová

Servisní Poradce

Vždy jsem chtěla pomáhat lidem, a proto jsem vystudovala zdravotnickou školu. Původní myšlenka pomáhat mi zůstala, ale jen v jiném oboru. V Partners jsem od roku 2016. Začínala jsem na pozici asistentky a postupem času jsem si uvědomila, že mě baví práce s lidmi. Naplňuje mě poskytovat dokonalou finanční službu, kdy výsledkem je spokojený klient. 

Alena Laurová

Asistentka

Práce asistentky je sice jen střípek ve službě, kterou pro naše klienty děláme. Ale jsem ráda, že mohu být součástí toho, že klient odchází spokojen a s vnitřním klidem, že je tu vždy pro něj někdo, kdo mu poradí a pomůže.